nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lublin, Śródmieście, Rogatka Warszawska

Lublin, Śródmieście, Rogatka Warszawska
mieszkanie na wynajem

CNU-MW-84

W ofercie biura nieruchomosci posiadamy eleganckie mieszkanie znajdujące się w porządanej lokalizacji, w kompleksie budynków WIKANA przy alejach Kraśnickich. Mieszkanie składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, oddzielnej ...

Powierzchnia
49,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,14 zł
cena 2 800

Lublin, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na wynajem

CNU-MW-83

W ofercie biura nieruchomości posiadamy komfortową kawalerkę znajdującą się w samym centrum miasta, przy ul. Szewskiej. Mieszkanie składa się z salonu, który pełni również funkcję sypialni, połączonego z aneksem kuchennym, dużej łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Lokal ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
51,43 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Lublin, Śródmieście, Centrum

Lublin, Sławin
mieszkanie na sprzedaż

CNU-MS-80

Na sprzedaż komfortowe i atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w Lublinie przy ul. Bukszpanowej – bocznej ul. Sławinkowskiej, na prestiżowym osiedlu Kameralny Sławin. Inwestycja Kameralny Sławin to nowoczesne osiedle otoczone zielenią, wyposażone ...

Powierzchnia
43,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 361,95 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Lublin, Sławin

Świdnik
dom na sprzedaż

CNU-DS-79

KAMERALNA INWESTYCJA Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 146 m2 w doskonałej lokalizacji Świdnika (blisko odległość wjazdu z Lublina).   Do domu przynależy: działka o powierzchni ...

Powierzchnia
146,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
570 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 157,53 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Świdnik

Lublin, Czuby Północne
mieszkanie na sprzedaż

CNU-MS-78

W ofercie biura nieruchomości posiadamy komfortowe mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w doskonałej lokalizacji Lublina, przy ul. Przytulnej. Mieszkanie mieści się w kameralnym budynku, gdzie w klatce są tylko 4 mieszkania!! Nieruchomość o powierzchni 73,7 m2 składa ...

Powierzchnia
73,70 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 362,28 zł
cena 690 000
mieszkanie na sprzedaż - Lublin, Czuby Północne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem